Programos aprašymas

IKT įrankiai ir priemonės įvairių dalykų mokytojams

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 25NK22
Dalyvio mokestis: 32 €

Nuotolinio mokymo dalyvių atsiliepimai

  • Plačiau sužinojau apie naujas kūrimo technologijas ir kad galima kurti ir naudoti dirbant ne tik mokykloje, bet ir darželyje.

  • Patiko gauti atgalinį ryšį, komentarus.

  • Gerai parengta mokomoji medžiaga, galima dirbti sau patogiu laiku.

  • Aiškiai išdėstyta, ekrano nuotraukomis iliustruota mokymo(si) medžiaga.

  • Galimybė mokytis ir dirbti savo tempu, savo norimu laiku. Galimybė konsultuotis su lektoriumi. Puikiai ir aiškiai parengta mokymo medžiaga. Ji išversta iš anglų k.

IKT įrankiai ir priemonės reikalingi visiems šių dienų mokytojams. Be jų – kaip be rankų! Pristatomi įrankiai padės nesudėtingai ir greitai sukurti interaktyvias metodines priemones. Jas panaudosime mokant naują temą, kartojimui, žinių patikrinimui, smagiam žaidimui temai įsisavinti ir galėsime užduoti namų darbams.

Sukurtos mokymo priemonės paįvairins mokymosi procesą, sustiprins mokinių motyvaciją ir padės diferencijuoti užduotis. Interaktyvi veikla pamokoje duoda efektyvių rezultatų.

Gaminsime atminties korteles, jas poruosime, kursime stilingas viktorinas, interaktyvius paveikslėlius, trumpus žaidimus, kur reikės pažymėti kelis pasirinkimus ar užpildyti tuščius laukus, nešiosime žodžius į tinkamą lauką, grupuosime juos, darysime kryžiažodžius, skaičių ir dydžių linijas, testus ir klausimynus, užduočių dėliones, žinių žaidimą „milijonierius“, ieškosime pasiklydusių žodžių tarp raidžių – bus įdomu!
Priemones kursime internete nemokamai, dalinsimės su kolegomis, mokysimės ir žaisime kartu – bus smagu.

Kursas tinka ikimokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo įvairių dalykų mokytojams, spec. pedagogams ir logopedams.

Programos trukmė 40 valandų.

* Dešimčiai ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame mokyme taikome 5 proc. nuolaidą.

! Pasibaigus mokymams šio nuotolinio mokymo dalyviai NEMOKAMAI gaus prieigą prie Mokymo(si) turinio dalijimosi platformos „Inovatyvi Mokykla“ www.inovatyvimokykla.lt

Kada vyks šis kursas?