Programos aprašymas

Interaktyvių mokymo(si) turinio kūrimo priemonių platforma „Wordwall“

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 13NK22
Dalyvio mokestis: 16 €

Kartojamas

„Wordwall“ – tai iki 33 įvairių skaitmeninių priemonių platforma, skirta mokytojui parengti užduotis interaktyviai veiklai. „Wordwall“ – populiariausia mokymo(si) platforma, kuri išversta į 38 kalbas.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kartu su platformos „Wordwall“ kūrėjais Visual Education Ltd atliko „Wordwall“ lokalizavimo darbus. Dabar veikia lietuviška „Wordwall“ versija

Platformos „Wordwall“ funkcijos

Interaktyvios ir spausdinamos

„Wordwall“ suteikia galimybę naudotis interaktyviomis veiklomis, užduotys taip pat gali būti spausdinamos. Dauguma mūsų šablonų turi interaktyvias ir spausdinamas versijas.

Kurti naudojant šablonus

Norėdami sukurti naują veiklą, pasirinkite šabloną ir įveskite turinį. Tai padaryti labai paprasta, o tai reiškia, kad vos per kelias minutes galite sukurti visiškai interaktyvią veiklą.

Šablono pakeitimas

Sukūrę veiklą, vienu spustelėjimu galite perkelti ją į kitą šabloną. Tai taupo laiką ir puikiai tinka užduočių diferencijavimui ir įgūdžių stiprinimui.

Redaguoti bet kokią veiklą

Jūs neprivalote visiškai susisaistyti su iš anksto paruošta veikla. Jei radote veiklą, bet ji nėra jums visiškai tinkama, jos turinį galite paprastai pritaikyti savo klasei ir pagal savo mokymo metodą.

Temos ir parinktys

Interaktyvios veiklos gali būti pateikiamos įvairiomis temomis. Kiekviena tema atrodo skirtingai dėl skirtingų grafinių elementų, šrifto ir garsų.

Mokinių užduotys

„Wordwall“ veiklos gali būti naudojamos kaip mokinių baigtinės užduotys. Kai mokytojas skiria užduotį, mokiniai gali į ją susikoncentruoti, nesiblaškyti po pagrindinę veiklų svetainę.

Dalijimasis su mokytojais

Bet kokia jūsų sukurta veikla gali būti vieša. Tokios veiklos nuorodą jūs galėtumėte pasidalinti el. paštu, paskelbti ją socialiniuose tinkluose ar kitais būdais.

Įterpimas į svetainę

Visos „Wordwall“ veiklos gali būti talpinamos į kitą svetainę naudojant HTML kodą.

Programos trukmė 10 valandų.

Numatyta tiesioginė video transliacija nuotolinio mokymo pradžioje.
Lektorės prisistatymas.

Paraiška įsigyti platformos „Wordwall“ lietuviškos versijos planus.

VšĮ „Švietimo tinklas“ yra oficialus mokymo(si) platformos „Wordwall“ lietuviškos versijos platintojas Lietuvoje.

 

VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolinių kvalifikacinių mokymų privalumai

Patogumas. Nuotolinio renginio metu dalyvis mokosi jam patogiu laiku. Dalyvis turi prieigą prie medžiagos visą parą, kiekvieną dieną nuotolinio renginio laikotarpiu.

Pagalba. Nuotolinio renginio dalyviams suteikiamos lektorių konsultacijos nuotoliniu būdu.

Skaitmeninė medžiaga. Nuotolinio renginio metu dalyvis gali laisvai, bet kada atsisiųsti mokymo(si) medžiagą, ją kartoti.

Gerosios patirties sklaida. Nuotolinio renginio metu mokytojai dalinasi patirtimi, sukurtu skaitmeniniu turiniu.

Pažymėjimas. Visiems, baigusiems nuotolinius mokymus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Finansinė nauda. Nėra kelionės išlaidų, nepertraukiama pagrindinė veikla. Visi kvalifikacijos tobulinimo renginiai vyksta tik nuotoliniu būdu taikant skaitmenines technologijas.

Kada vyks šis kursas?