Programos aprašymas

Interaktyvūs pristatymai – kokybiškų pamokų pagrindas

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 17NK21
Dalyvio mokestis: 32 €

Nuotolinio mokymo dalyvių atsiliepimai (2020 m. rudens mokymai)

  • Išbandymas naujų galimybių, suprantami ir detalūs paaiškinimai, galimybė konsultuotis bei rinktis iš kelių užduočių, prieinamumas prie kitų atliktų darbų.

  • Yra daug galimybių gerinant pamokos kokybę.

  • Kad gavome konspektą, kuriuo galėsime naudotis ir vėliau.

  • Labai patiko pateiktų programų beveik neribotos galimybės. Įdomu ir lengva dirbti.

  • Išsamus, suprantamas medžiagos pateikimas, patogus laikas dirbti.

  • Pateikta medžiaga. Kitų darbų peržiūra, įvertinimas. Kokybiškas ir greitas konsultavimas.

 

Interaktyvių įrankių pagalba paverskite savo pamokas realiu gyvenimu ir pasimėgaudami pateikite mokiniams informaciją. Pamokos kokybė garantuota! Mokiniai liks sužavėti ir lengvai įsimins šias pamokas bei užduotis su žaismingais animaciniais vaizdais, o mintyse kartos „Tai buvo nuostabu!“.

Naujausios priemonės internete mums, kurie nori daugiau nei PowerPoint – gauti rezultatai dinamiški, elegantiški, patrauklūs, žaismingi ir originalūs.

Vizija – išlaisvinti nuo laiko mokytis ir paruošti pristatymą taip, kad būtų galima gerai praleisti laiką jį žiūrint ir studijuojant. Ši vizija ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, ruošiantiems pristatymus.

Tikslas – įdedant kuo mažiau pastangų sukurti kokybiškus interaktyvius pristatymus. Mums labai padės jau paruošti animuoti šablonai, dizainas, veikėjai, siūlomos temos ir patogūs įrankiai. Programinė įranga paruošta taip, kad atlieka didelę darbo dalį pati, todėl bus lengva dirbti. Darbas ir navigacija yra paprasti, nesudėtingi ir greit perprantami. Noras valdyti naujausias technologijas ir gauti rezultatai valdo stipriau, ir kliūtys įveikiamos greičiau. Pristatymai bus pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos, todėl labai patogu jais naudotis. Kursų metu įgysime nemažai patirties bei pasisemsime idėjų iš kolegų sukurtų pristatymų.

  • Šios programos puikiai tinka naudojant interaktyvias lentas, multimediją, kompiuterių klasę, asmeninius kompiuterius, planšetes ir mobiliuosius įrenginius.
  • Kursas skirtas ikimokyklinio ugdymo, spec. pedagogams ir logopedams, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bei įvairių dalykų mokytojams.

Programos nemokamos internete, jų nereikės diegti.

Programos trukmė 40 valandų.

Numatyta tiesioginė video transliacija nuotolinio mokymo pradžioje.
Lektoriaus prisistatymas.


VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolini
ų kvalifikacinių mokymų privalumai

Patogumas. Nuotolinio renginio metu dalyvis mokosi jam patogiu laiku. Dalyvis turi prieigą prie medžiagos visą parą, kiekvieną dieną nuotolinio renginio laikotarpiu.

Pagalba. Nuotolinio renginio dalyviams suteikiamos lektorių konsultacijos nuotoliniu būdu.

Skaitmeninė medžiaga. Nuotolinio renginio metu dalyvis gali laisvai, bet kada atsisiųsti mokymo(si) medžiagą, ją kartoti.

Gerosios patirties sklaida. Nuotolinio renginio metu mokytojai dalinasi patirtimi, sukurtu skaitmeniniu turiniu.

Pažymėjimas.Visiems, baigusiems nuotolinius mokymus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Finansinė nauda. Nėra kelionės išlaidų, nepertraukiama pagrindinė veikla. Visi kvalifikacijos tobulinimo renginiai vyksta tik nuotoliniu būdu taikant skaitmenines technologijas.

* Penkiems ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame mokyme taikome 5 proc. nuolaidą.

Kada vyks šis kursas?