Programos aprašymas

Mokinių mokymosi motyvacijos ir aktyvumo skatinimas pamokose pasitelkiant skaitmenines priemones

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 10NK24
Dalyvio mokestis: 32 €

2024 m. nauja programa

Nemokami skaitmeniniai mokymo įrankiai

Informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimas žinių visuomenėje yra ypatingai aktualus, siekiant gerinti kokybišką ir veiksmingą mokymo bei mokymosi procesą. Mokytojas turi gebėti taikyti informacines ir komunikacines technologijas ugdymo procese. Įdomūs ir nesudėtingai valdomi skaitmeniniai įrankiai padės inovatyviam mokytojui šiuolaikiškai ir kokybiškai perteikti ugdymui skirtą informaciją ir pagerins mokymo, bei mokymosi kokybę. Sukurtos skaitmeninės mokymo priemonės paįvairins mokymosi procesą, sustiprins mokinių motyvaciją ir padės diferencijuoti užduotis. Jas puikiai pritaikysime mokymo ir mokymosi procese.

Įvaldę šias programas, gebėsime: greitai apdirbti paveikslėlius/nuotraukas keisti jų dydį, spalvas, apšvietimą, šešėlius, apversti, pasukti, pritaikyti efektus, filtrus, nutrinti nuo nuotraukos foną, paliekant tik pagrindinį vaizdą, pritaikyti veidą kitam fonui, sujungti kelis vaizdus į vieną, pridėti simbolius, lipdukus, patiktukus (emoji), kurti nuotraukų koliažus ir iš vaizdų sukurti filmuką. Sukursime svarbių „žodžių debesis“ ir minčių žemėlapius. Spalvinsime įvairaus sudėtingumo paveikslėlius internete, pasirinkdami įvairiausias spalvas ir raštus.
Kursų metu kursime skaitmenines metodines priemones, jas publikuosime ir dalinsimės tarpusavyje.

Kursas tinka ikimokyklinio ugdymo, spec. pedagogams ir logopedams, pradinio ir pagrindinio ugdymo įvairių dalykų mokytojams.

Kurso temos:

  • Darbas su paveikslėliais ir nuotraukomis
  • Vaizdų filtrų keitimas ir efektų pritaikymas
  • Vaizdo fono keitimas ir vaizdų suliejimas
  • Simboliai, lipdukai ir nuotraukų koliažai
  • Filmuko kūrimas iš vaizdų
  • Svarbių „žodžių debesys“
  • Minčių žemėlapiai
  • Spalvinimo knygelės, spalvos ir raštai

Programos trukmė 40 valandų.

* Dešimčiai ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame mokyme taikome 5 proc. nuolaidą.

Kada vyks šis kursas?