Programos aprašymas

Nuotolinis mokymas. Virtuali mokymo platforma „Classtime“. Individualios mokinių pažangos stebėjimas

Vyks Gruodžio 18 d. – Gruodžio 23 d.

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 36NK23
Dalyvio mokestis: 25 €

„Classtime“ – tai individualios mokinių pažangos stebėjimo skaitmeninė platforma, skirta klasėje arba nuotoliniu būdu organizuoti mokinių pasiekimų patikrinimą, vesti užsiėmimus, viktorinas.  Didinama mokytojo ir besimokančiojo sąveika, didinamas mokymosi pažangos skaidrumas, palengvinamas ir pagreitinamas mokytojo darbas.

Mokymo(si) turinio dalijimosi platformoje „Inovatyvi Mokykla“ įvairių dalykų mokytojai gali laisvai naudotis kitų mokytojų paruoštais interaktyviais mokymo ištekliais, mokytojų sukurtus darbus, naudojant skaitmeninę priemonę „Classtime“ nuolat pildome ir atnaujiname.

Nacionalinė švietimo agentūra NŠA įkėlė individualios mokinių pažangos stebėjimo skaitmeninę mokymo priemonę „Classtime“ į rekomenduojamų mokykloms skaitmeninių mokymų priemonių sąrašą.

Skaitmeninės mokymo priemonės vieni iš „Classtime“ autorių yra talentingi programuotojai iš Ukrainos . Prasidėjus karui bendrovė Classtime visiems mokytojams iš Ukrainos sustabdė mokėjimus už platformos naudojimą.

Kviečiame Lietuvos švietimo bendruomenę įsigyti „Classtime“ licencijų ir taip prisijungti prie bendrovės Classtime iniciatyvos leisti Ukrainos mokytojams ir mokiniams nemokamai naudoti platforma ugdyme.

VšĮ „Švietimo tinklas“ atliko platformos „Classtime“ lokalizavimo darbus. Dabar veikia  lietuviška „Classtime“ versija.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kviečia mokyklas, mokytojus ne tik išbandyti nemokamą, nepilną ir su apribojimais planą „Standartinis“, bet įsigyti pilną ir be apribojimų planą „Mokykloms“ lietuvišką versiją.

Plano „Mokykloms“ pagrindinės funkcijos:

Atsakymų analizė

Stebėkite visų savo mokinių atsakymus ir gaukite išsamią bei greitą įžvalgą apie individualius veiklos lygius.

Atsakymai realiuoju laiku

Naudokite vieningą apžvalgą ir optimizuokite visą mokymosi procesą vos per kelias sekundes. Mokiniai gali dalyvauti net neprisiregistravę arba tiesiog per savo Google ir Microsoft paskyras.

Vertinimas

Sutaupykite laiko naudodami automatinį balų skaičiavimą: tiesiog kiekvienam klausimui priskirkite taško vertę ir leiskite mums atlikti darbą už jus – iš karto visai jūsų klasei.

Ataskaitos

Mūsų automatiškai sugeneruotos ataskaitos Excel ir PDF formatu yra greičiausias būdas išsaugoti rezultatus ir dalytis jais su mokiniais, tėvais ar mokyklos vadovybe.

Klasės/Grupės

Nustatykite klases, kurioms priskirsite mokinių paskyras. Pakvieskite savo klasę vienu paspaudimu. Mokiniams nebereikia užsiėmimo kodo, jie gali bet kada pasiekti portalą mokiniams ir atsisiųsti ankstesnių užsiėmimų/egzaminų rezultatus (jei patvirtinote).

Testo/apklausos klausimų tipai

  • vienas teisingas atsakymas
  • keli teisingi atsakymai
  • atsakymas taip/ne
  • atsakymas tekstu
  • surūšiuok atsakymus
  • atsakymų lentelė po vieną teisingą atsakymą
  • atsakymų lentelė po kelis teisingus atsakymus
  • surask praleistus teisingus atsakymus
  • įrašyk praleistus teisingus atsakymus
  • pažymėk teisingą atsakymą paveikslėlyje

Matematikos formulės

Idealiai tinka gamtos mokslų ir matematikos dalykams. Galite spausdinti matematinius simbolius naudodami LaTeX.

Paveikslai ir YouTube

Praturtinkite savo mokinių audiovizualinį mokymąsi įtraukdami paveikslus ir YouTube vaizdo įrašus į klausimus.

Mokinių komandinės varžybos

Mokinių komandinės varžybos skirtos plėsti ir gilinti žinias sprendžiant užduotis. Mokiniai gali sekti savo rezultatą po kiekvienos užduoties ir stebėti taškų augimą bei pirmaujančius.

Programos trukmė 20 valandų.

Registruotis Registracija vyksta iki 2023-12-15