Programos aprašymas

Pamokų planavimas ir organizavimas naudojant skaitmenines priemones

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 24NK23
Dalyvio mokestis: 32 €

Pamokų planavimas ir organizavimas naudojant skaitmenines priemones – tai nauja patirtis ir didelis postūmis į priekį, bei patogumas mokytojams, vadovams, klasių auklėtojams ir mokiniams. Skaitmeniniai įrankiai ir priemonės tampa įprasta kasdienybe ir juos išmokus derinti, dėlioti bei valdyti vienoje vietoje, tapsime inovatyvesniais.

Planuojant pamokas ar kitas veiklas, naujos skaitmeninės priemonės padės mums produktyviai ir kūrybiškai priimti sprendimus, kad užtikrinti nepriekaištingai suplanuotą veiklą tiek pamokose, tiek įgyvendinant ilgalaikius planus – trimestrus, pusmečius, veiklos ar strateginius planus. Planuodami, integruosime kitas, gerai žinomas programas ir įrankius – labai patogu, viskas vienoje vietoje. Nesvarbu, ar tai projektas, ar pamoka, ar gerai organizuota užduotis – galutinis tikslas bus pasiektas greitai ir efektyviai, bei galės veikti ilgą laiką.

Planai bus internete, tad juos pasieksime būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir galėsime juos koreguoti, bei naudoti ilgą laiką. Pridėsime failų, užduočių, nuorodų ir dalinsimės jais. Skaitmeninės platformos dėka, bus lengva bendradarbiauti, o bendradarbiaujant – greičiau įvykdyti planus. Planavimas komandoje – taip pat vienas iš rezultatų, kurių žadame pasiekti inovatyvios priemonės pagalba. Automatizuoti įprasti veiksmai, įvairių programų ir įrankių integravimas taps vienu didžiausių privalumų, kuriuo bus galima naudotis tiek pamokose, tiek įgyvendinant didesnius planus, bei projektus.

Planuoti pamoką, darbo dieną, savaitę, mėnesį ar net metus, bus lengva ir patogu. Interaktyviu ir inovatyviu planu viename darbo lape, bus patogu naudotis tiek realiame laike, tiek nuotoliniame ugdyme. Vizualizuokime savo idėjas, bendradarbiaukime su savo komanda, tvarkykime ir valdykime užduotis, supaprastinkime veiksmus ir dalinkimės skaitmeniniais planais su mokiniais, mokytojais ir su visu pasauliu.

Mokymai skirti visiems besidomintiems informacinėmis technologijomis.

Programos trukmė 40 valandų.

* Dešimčiai ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame mokyme taikome 5 proc. nuolaidą.

Kada vyks šis kursas?