Naujienos

NAUJA PROGRAMA. Pagalba matematikos mokytojui mokant nuotoliniu būdu. Skaitmeninės priemonės matematikos mokytojams. Programos trukmė 40 valandų

Kovo 11 d.

Šis kursas supažindins dalyvius su lektorės asmeninės praktinės veiklos patirtimi nuotolinio matematikos mokymo(si) formų įgyvendinimu bei efektyvesnio darbo etapais.

Kurso dalyviai susipažins su 24 matematikos mokymo įrankiais, išsiaiškins praktinių darbų metu, kuris nuotolinio matematikos mokymo metodas yra dažniausiai bei efektyviausiai naudojamas ir kaip paskatinti mokinį mokytis matematikos nuotoliniu būdu.

Kurso metu bus aptariami vizualizavimo įrankiai, kuriuos matematikos mokytojas galės efektyviai pritaikyti savo profesinėje veikloje. Plačiau susipažinsime ir išmoksime dirbti su „Myimaths” ir „Desmos Calculator”.
Kursas „Pagalba matematikos mokytojui mokant nuotoliniu būdu“ yra skirtas matematikos mokytojams nuo 5 iki 12 kl.

Mokytojai atliks interaktyvias apklausas, dalyvaus diskusijose ir pasidalins savo asmenine patirtimi forume, atlikdami praktinį darbą.

Programos metu bus tobulinama mokytojų socialinio komunikavimo kompetencija.
Įvykdę programą dalyviai gebės tobulinti savo profesinę bei asmeninę veiklą, kadangi programa „Pagalba matematikos mokytojui mokant nuotoliniu būdu“ siūlo platų (pa)naudojimo spektrą.

Kursų metu mokytojai gaus naudingos informacijos apie matematikos pamokų vedimo nuotoliniu būdu būdus, dalyvaus diskusijose, atliks pateiktas praktines užduotis, užpildys anketas.

Tikėtina, kad po programos mokytojai gebės geriau valdyti situacijas ir operatyviai reaguoti iškilus klausimams ugdymo proceso situacijose.

Nuotoliniai mokymai „Pagalba matematikos mokytojui mokant nuotoliniu būdu“ yra paruoštas remiantis asmenine patirtimi dirbant nuotoliniu būdu su 5-12 klasės mokiniais.

Programos trukmė 40 valandų.

Registracija iki kovo 18 d.