Naujienos

Nuotolinis mokymas. Interaktyvių mokymo(si) turinio kūrimo priemonių platforma „Wordwall“. Registracija iki sausio 19 d.

Sausio 12 d.

„Wordwall“ – tai iki 33 įvairių skaitmeninių priemonių platforma, skirta mokytojui parengti užduotis interaktyviai veiklai. „Wordwall“ – populiariausia mokymo(si) platforma, kuri išversta į 43 kalbas.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kartu su platformos „Wordwall“ kūrėjais Visual Education Ltd atliko „Wordwall“ lokalizavimo darbus.

Nacionalinė švietimo agentūra NŠA įkėlė interaktyvių mokymo(si) turinio kūrimo priemonių platformą „Wordwall“ į rekomenduojamų mokykloms skaitmeninių mokymų priemonių sąrašą.

Platformos „Wordwall“ funkcijos

Interaktyvios ir spausdinamos

„Wordwall“ suteikia galimybę naudotis interaktyviomis veiklomis, užduotys taip pat gali būti spausdinamos. Dauguma mūsų šablonų turi interaktyvias ir spausdinamas versijas.

Kurti naudojant šablonus

Norėdami sukurti naują veiklą, pasirinkite šabloną ir įveskite turinį. Tai padaryti labai paprasta, o tai reiškia, kad vos per kelias minutes galite sukurti visiškai interaktyvią veiklą.

Šablono pakeitimas

Sukūrę veiklą, vienu spustelėjimu galite perkelti ją į kitą šabloną. Tai taupo laiką ir puikiai tinka užduočių diferenciavimui ir įgūdžių stiprinimui.

Redaguoti bet kokią veiklą

Jūs neprivalote visiškai susisaistyti su iš anksto paruošta veikla. Jei radote veiklą, bet ji nėra jums visiškai tinkama, jos turinį galite paprastai pritaikyti savo klasei ir pagal savo mokymo metodą.

Temos ir parinktys

Interaktyvios veiklos gali būti pateikiamos įvairiomis temomis. Kiekviena tema atrodo skirtingai dėl skirtingų grafinių elementų, šrifto ir garsų.

Mokinių užduotys

„Wordwall“ veiklos gali būti naudojamos kaip mokinių baigtinės užduotys. Kai mokytojas skiria užduotį, mokiniai gali į ją susikoncentruoti, nesiblaškydami po pagrindinę veiklų svetainę.

Dalijimasis su mokytojais

Bet kokia jūsų sukurta veikla gali būti vieša. Tokios veiklos nuoroda jūs galėtumėte pasidalinti el. paštu, paskelbiant ją socialiniuose tikluose ar kitais būdais.

Įterpimas į svetainę

Visos „Wordwall“ veiklos gali būti talpinamos į kitą svetainę naudojant HTML kodą.

VšĮ „Švietimo tinklas“ yra oficialus mokymo(si) platformos „Wordwall“ lietuviškos versijos platintojas Lietuvoje.

Programos trukmė 10 valandų.

Registracija į nuotolinį mokymą iki sausio 19 d.

Įsigyti „Wordwall“ licencijų