Naujienos

Vaizdo ir garso turinio redagavimo ir kūrimo mokymai

Gegužės 20 d.

Programa skirta įvairaus amžiaus, aktyviems interneto naudotojams, kurie siekia patobulinti arba įgyti gebėjimų taikyti laisvai prieinamus skaitmeninius įrankius kurti, apdoruoti garsą, vaizdą. Ši programa padės dalyviui kokybiškai perteikti į elektroninę erdvę savo paties sukurtą garso ir vaizdo turinį. Programa yra parengta taip, kad būtų suprantama ir įdomi visiems, nepriklausomai nuo jų žinių ir patirties.

Plačiau apie programą

Registracija ir dalyvavimas NEMOKAMAI. Dalyvis gauna 500 Eur finansavimą

KURSUOK – vieno langelio principu veikianti nacionalinė suaugusiųjų švietimo platforma, kurioje žmonės gali rinktis jiems reikalingus bei valstybės prioritetus atitinkančius mokymus ir gauti finansavimą iki 500 Eur. KURSUOK platforma siekiama skatinti suaugusiuosius ugdyti bendrąsias ir profesines kompetencijas, prisidėti prie mokymosi visą gyvenimą įpročių lavinimo visuomenėje ir sudaryti galimybes mokytis norinčiam asmeniui pretenduoti į valstybės skiriamą finansavimą.

KURSUOK platforma vienija daugybę patikimų mokymo paslaugų teikėjų, iš kurių skelbiamų mokymosi programų kviečiame rinktis norinčiuosius įgyti naujų įgūdžių bei tobulinti bendrąsias ir su profesine veikla susijusias kompetencijas. Nuo menų iki skaitmeninių technologijų mokymų – tereikia išsirinkti norimus kursus, pasitikrinti, ar atitinkate finansavimui gauti keliamus reikalavimus, pasirašyti sutartį ir pradėti KURSUOti norimų įgūdžių link. Viskas paprasta, aišku ir vienoje vietoje. 


Misija – formuoti ilgalaikę ir motyvuotą suaugusiųjų mokymosi visą gyvenimą tradiciją šalyje. 
Vizija – tapti gerai žinoma, pripažįstama ir sklandžiai, kokybiškai, paprastai veikiančia sistema, kuria suaugę žmonės noriai naudojasi, siekdami tobulinti savo profesinius įgūdžius ir kompetencijas.