Naujienos

Nuotolinis kursas „Interaktyvūs pristatymai – kokybiškų pamokų pagrindas“. Programos trukmė 40 valandų

Lapkričio 16 d.

Kurso dalyvių apklausos rezultatai (atlikta 2020 m. pavasarį)

  • Susipažinau su naujomis programomis, naujomis galimybėmis. Didelis palengvinimas mokytojui.
  • Visa pateikta medžiaga buvo patraukli, inovatyvi ir idomi. O svarbiausia jog teko ne tik perskaityti informaciją bet ir atlikti darbelius, kas iš tiesu yra labai naudinga. Ir žinias pasitikrini ir savim pasidžiaugi ir pamokelem pasiruosi. Puiki motyvacija.
  • Aiškiai išdėstyta mokomoji medžiaga.
  • Galimybė išmokti dirbti su įdomiomis programomis lietuvių kalba.
  • Kad galima prisijungti sau patogiu metu.
  • Patiko visos naujos programos. Tai galimybė kitaip pateikti mokomąją medžiagą. Programomis nesunku naudotis, pateikti išsamūs aprašymai.

Programa skirta tobulinti mokytojų skaitmenines kompetencijas

Interaktyvių įrankių pagalba paverskite savo pamokas realiu gyvenimu ir pasimėgaudami pateikite mokiniams informaciją. Pamokos kokybė garantuota! Mokiniai liks sužavėti ir lengvai įsimins šias pamokas bei užduotis su žaismingais animaciniais vaizdais, o mintyse kartos „Tai buvo nuostabu!“.

Vizija – išlaisvinti nuo laiko mokytis ir paruošti pristatymą taip, kad būtų galima gerai praleisti laiką jį žiūrint ir studijuojant. Ši vizija ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, ruošiantiems pristatymus.

Tikslas – įdedant kuo mažiau pastangų sukurti kokybiškus interaktyvius pristatymus. Mums labai padės jau paruošti animuoti šablonai, dizainas, veikėjai, siūlomos temos ir patogūs įrankiai. Programinė įranga paruošta taip, kad atlieka didelę darbo dalį pati, todėl bus lengva dirbti. Darbas ir navigacija yra paprasti, nesudėtingi ir greit perprantami. Noras valdyti naujausias technologijas ir gauti rezultatai valdo stipriau, ir kliūtys įveikiamos greičiau. Pristatymai bus pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos, todėl labai patogu jais naudotis. Kursų metu įgysime nemažai patirties bei pasisemsime idėjų iš kolegų sukurtų pristatymų.

  • Šios programos puikiai tinka naudojant interaktyvias lentas, multimediją, kompiuterių klasę, asmeninius kompiuterius, planšetes ir mobiliuosius įrenginius.
  • Kursas skirtas ikimokyklinio ugdymo, spec. pedagogams ir logopedams, pradinio ir pagrindinio ugdymo bei įvairių dalykų mokytojams.

Programos trukmė 40 valandų.

VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolinių kvalifikacinių kursų privalumai

Patogumas. Nuotoliniame kurse dalyvis mokosi patogiu jam laiku.

Pasiekiamumas. Kurso dalyviams lektorių konsultacijos nuotoliniu būdu.

Efektyvumas. Nuotolinio kurso dalyvis gali laisvai, bet kada pasiimti kurso medžiagą, kartoti.

Naudingumas. Visiems, baigusiems nuotolinius kursus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacinis pažymėjimas.

Finansinis privalumas. Nėra kelionės išlaidų.

* Penkiems ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame kurse taikome 5 proc. nuolaidą.