Naujienos

Skaitmeninės mokymo priemonės „Wordwall“ lietuviškos versijos licencijos

Liepos 01 d.

Nacionalinė švietimo agentūra įkėlė interaktyvių mokymo(si) turinio kūrimo priemonių platformą „Wordwall“ į rekomenduojamų mokykloms skaitmeninių mokymų priemonių sąrašą.

„Wordwall“ – tai iki 33 įvairių skaitmeninių priemonių platforma, skirta mokytojui parengti užduotis interaktyviai veiklai. „Wordwall“ – populiariausia skaitmeninė mokymo priemonė, kuri išversta į 43 kalbas.

 

VšĮ „Švietimo tinklas“ atliko „Wordwall“ lokalizavimo darbus. Dabar veikia  lietuviška „Wordwall“ versija.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kviečia mokyklas, mokytojus ne tik išbandyti nemokamą, ne visą ir su apribojimais „Wordwall“, bet įsigyti visą ir be apribojimų „Wordwall“ lietuvišką versiją.

Skaitmeninės mokymo priemonės „Wordwall“ funkcijos

Interaktyvios ir spausdinamos
„Wordwall“ suteikia galimybę naudotis interaktyviomis veiklomis, užduotys taip pat gali būti spausdinamos. Dauguma mūsų šablonų turi interaktyvias ir spausdinamas versijas.
 
Kurti naudojant šablonus
Norėdami sukurti naują veiklą, pasirinkite šabloną ir įveskite turinį. Tai padaryti labai paprasta, o tai reiškia, kad vos per kelias minutes galite sukurti visiškai interaktyvią veiklą.
 
Šablono pakeitimas
Sukūrę veiklą, vienu spustelėjimu galite perkelti ją į kitą šabloną. Tai taupo laiką ir puikiai tinka užduočių diferencijavimui ir įgūdžių stiprinimui.
 
Redaguoti bet kokią veiklą
Jūs neprivalote visiškai susisaistyti su iš anksto paruošta veikla. Jei radote veiklą, bet ji nėra jums visiškai tinkama, jos turinį galite paprastai pritaikyti savo klasei ir pagal savo mokymo metodą.
 
Temos ir parinktys
Interaktyvios veiklos gali būti pateikiamos įvairiomis temomis. Kiekviena tema atrodo skirtingai dėl skirtingų grafinių elementų, šrifto ir garsų.
 
Mokinių užduotys
„Wordwall“ veiklos gali būti naudojamos kaip mokinių baigtinės užduotys. Kai mokytojas skiria užduotį, mokiniai gali į ją susikoncentruoti, nesiblaškyti po pagrindinę veiklų svetainę.
 
Dalijimasis su mokytojais
Bet kokia jūsų sukurta veikla gali būti vieša. Tokios veiklos nuoroda jūs galėtumėte pasidalinti el. paštu, paskelbdami ją socialiniuose tinkluose ar kitais būdais.
 
Įterpimas į svetainę
Visos „Wordwall“ veiklos gali būti perkeliamos į kitą svetainę naudojant HTML kodą.
 
Skaitmeninės mokymo priemonės „Wordwall“ privalumai:
  • išversta į lietuvių kalbą;
  • mokiniai naudojasi nemokamai. Licencijos tik mokytojams;
  • įvairių dalykų mokytojai gali laisvai naudotis kitų mokytojų paruoštais interaktyviais mokymo ištekliais;
  • NŠA įkėlė interaktyvių mokymo(si) turinio kūrimo priemonių platformą „Wordwall“ į rekomenduojamų mokykloms skaitmeninių mokymų priemonių sąrašą;
  • puikiai tinka darbui prie interaktyvios lentos;
  • individualios mokinių pažangos stebėjimas klasėje arba nuotoliniu būdu, organizuoti mokinių pasiekimų patikrinimą, vesti užsiėmimus, viktorinas.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kviečia pasirinkti „Wordwall“ individualius planus pasirinktinai:

* STANDARTINIS planas 50 EUR (kaina be nuolaidos 54 EUR). Mokytojas gali sukurti neribotą priemonių skaičių, naudotis pateiktais interaktyviais šablonais (iki 18). Mokiniai „Wordwall“ naudojasi nemokamai.

* PROFESIONALUS planas 69 EUR (kaina be nuolaidos 81 EUR). Mokytojas gali sukurti neribotą priemonių skaičių, naudotis pateiktais interaktyviais šablonais (iki 33). Mokiniai „Wordwall“ naudojasi nemokamai.

* 12 mėn. prieiga prie skaitmeninės mokymo priemonės „Wordwall” vienam naudotojui (mokytojui).

PAPILDOMAI. Visiems prieiga prie UŽDUOČIŲ BANKO NEMOKAMAI

VšĮ „Švietimo tinklas“ yra oficialus skaitmeninės mokymo priemonės „Wordwall“  lietuviškos versijos platintojas Lietuvoje.

Asmeninis „Wordwall“ užsakymas

arba mokyklai užpildyti paraišką.