Naujienos

„Wordwall“ – populiariausia skaitmeninė mokymo priemonė Lietuvos mokyklose. Akcija iki gegužės 31 d.

Gegužės 12 d.

Nacionalinė švietimo agentūra NŠA įkėlė „Wordwall“ į rekomenduojamų mokykloms skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą Virtualiosios mokymosi aplinkos / įrankiai.

Nacionalinė švietimo agentūra įkėlė interaktyvių mokymo(si) turinio kūrimo priemonių platformą „Wordwall“ į rekomenduojamų mokykloms skaitmeninių mokymų priemonių sąrašą.

„Wordwall“ – tai iki 35 įvairių skaitmeninių priemonių platforma, skirta mokytojui parengti užduotis interaktyviai veiklai. „Wordwall“ – populiariausia mokymo(si) platforma, kuri išversta į 43 kalbas.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kartu su platformos „Wordwall“ kūrėjais Visual Education Ltd atliko „Wordwall“ lokalizavimo darbus. Dabar veikia lietuviška „Wordwall“ versija.

VšĮ „Švietimo tinklas“ kviečia mokyklas, mokytojus ne tik išbandyti nemokamą, nepilną ir su apribojimais „Wordwall“, bet įsigyti pilną ir be apribojimų „Wordwall“ lietuvišką versiją.

Platformos „Wordwall“ funkcijos

Interaktyvios ir spausdinamos
„Wordwall“ suteikia galimybę naudotis interaktyviomis veiklomis, užduotys taip pat gali būti spausdinamos. Dauguma mūsų šablonų turi interaktyvias ir spausdinamas versijas.
 
Kurti naudojant šablonus
Norėdami sukurti naują veiklą, pasirinkite šabloną ir įveskite turinį. Tai padaryti labai paprasta, o tai reiškia, kad vos per kelias minutes galite sukurti visiškai interaktyvią veiklą.
 
Šablono pakeitimas
Sukūrę veiklą, vienu spustelėjimu galite perkelti ją į kitą šabloną. Tai taupo laiką ir puikiai tinka užduočių diferencijavimui ir įgūdžių stiprinimui.
 
Redaguoti bet kokią veiklą
Jūs neprivalote visiškai susisaistyti su iš anksto paruošta veikla. Jei radote veiklą, bet ji nėra jums visiškai tinkama, jos turinį galite paprastai pritaikyti savo klasei ir pagal savo mokymo metodą.
 
Temos ir parinktys
Interaktyvios veiklos gali būti pateikiamos įvairiomis temomis. Kiekviena tema atrodo skirtingai dėl skirtingų grafinių elementų, šrifto ir garsų.
 
Mokinių užduotys
„Wordwall“ veiklos gali būti naudojamos kaip mokinių baigtinės užduotys. Kai mokytojas skiria užduotį, mokiniai gali į ją susikoncentruoti, nesiblaškyti po pagrindinę veiklų svetainę.
 
Dalijimasis su mokytojais
Bet kokia jūsų sukurta veikla gali būti vieša. Tokios veiklos nuoroda jūs galėtumėte pasidalinti el. paštu, paskelbiant ją socialiniuose tinkluose ar kitais būdais.
 
Įterpimas į svetainę
Visos „Wordwall“ veiklos gali būti talpinamos į kitą svetainę naudojant HTML kodą.

 

VšĮ „Švietimo tinklas“ kviečia pasirinkti „Wordwall“ platformos individualius planus pasirinktinai:

Akcija galioja iki gegužės 31 d.

STANDARTINIS planas 50 EUR (kaina be nuolaidos 54 EUR). 12 mėn. licencijos kaina vienam naudotojui (mokytojui). Mokytojas gali sukurti neribotą priemonių skaičių, naudotis pateiktais interaktyviais šablonais (iki 18). Mokiniai naudojasi nemokamai.

PROFESIONALUS planas 69 EUR (kaina be nuolaidos 81 EUR). 12 mėn. licencijos kaina vienam naudotojui (mokytojui). Mokytojas gali sukurti neribotą priemonių skaičių, naudotis pateiktais interaktyviais šablonais (iki 35). Mokiniai naudojasi nemokamai.

VšĮ „Švietimo tinklas“ yra oficialus mokymo(si) platformos „Wordwall“ lietuviškos versijos platintojas Lietuvoje.

Mokyklos ir asmeninis platformos „Wordwall“ užsakymas

arba mokyklai užpildyti paraišką.